گروه صنعتی عادل در سال 1358 فعالیت خود را در حوزه تولید لوازم خانگی و آشپزخانه آغاز نموده است.

این شرکت در راستای نیل به اهداف خود با عنایت به پروردگار و با تکیه بر تجارب ارزنده مدیران و کارکنان با بوجود آمدن سازمانی منسجم، کارامد و متخصص ضمن توسعه روز افزون در کمیت و تنوع محصولات همواره در راستای رضایت مشتری و کیفیت محصولات خود، با استفاده از تکنولوژی نوین صنعتی و ماشین آلات و تجهیزات مدرن، توام با بسته بندی مناسب و صادراتی، توانسته است در خاورمیانه پیشرو باشد.

این شرکت از همان ابتدای تأسیس با تکیه به الطاف خداوند متعال و با بهره گیری از نیروهای جوان و متخصص، محصولات خود را در زمینه لوازم آشپزخانه، تولید و در اختیار هموطنان عزیزمان قرار داد.

شرکت گروه صنعتی عادل (درخشان صنعت عادل) با گذشت حدود چهار دهه از تولد خود، بعنوان یکی از معتبر ترین برندهای تولید کننده لوازم آشپزخانه در ایران در میان مصرف کنندگان ایرانی شناخته شده است. لازم به ذکر است تمام مراحل تولید - از طراحی و ساخت قالب تاعکاسی وانیمیشن و بسته بندی و بازاریابی و فروش - توسط نیروهای جوان و متخصص انجام می گیرد .

 

خط مشی گروه صنعتی عادل

 گروه صنعتی عادل پيشرو در توليد لوازم خانگی و آشپزخانه خط مشی را به شرح ذیل اعلام می دارد:

  1.  توجه به منابع انساني و ایجاد زمینه های رشد
  2.  ارتقای کیفیت محصولات در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان
  3.  طراحي محصولات جديد متناسب با نيازهاي مشتريان
  4.  توسعه بازارهای داخلی و خارجی
  5.  کاهش هزینه های تولید و افزایش بهره وری
  6.  توسعه و بهبود فرآیندهای سازمان در جهت حفظ و ارتقای محیط زیست منطبق با الزامات قانونی و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی
  7.  بهبود شرایط محیط کار با شناسایی مناسب ریسک های ایمنی و بهداشت حرفه ای و اقدامات پیشگیرانه ، با پوشش کامل الزامات قانونی مربوطه

ماموریت ما:

ماموریت ما بالابردن کیفیت محصولات در راستای افزایش رضایتمندی مشتری و رقابت نزدیک با نمونه های خارجی می باشد . در فضای رقابتی کنونی، پیشینه‌ی چند دهه‌ای یک مجموعه صرفا و به تنهایی مزیت دست نیافتنی محسوب نمی‌شود و سازمان‌ها به دنبال خلق ارزش در محصولات و ایجاد تمایز میان خود و رقبای خود هستند.
اگر چه گروه صنعتی عادل دارای تجربه‌ای 4 دهه‌ای در تولید لوازم خانگی در ایران است، اما بدون توجه به این پیشینه ارزشمند، همواره در طول سال‌های گذشته به دنبال طراحی، تولید و ارائه متمایز محصولات به گروه‌های گوناگون مخاطب، مشتریان و مصرف‌کنندگان ایرانی و غیر ایرانی بوده است.

سرمایه ی انسانی:

گروه صنعتی عادل از بدو تأسیس فرهنگ سازمانی حاکم درشرکت بر اساس اعتقادات بنیان گذار خود،نیروی انسانی را سرمایه ی اصلی خود میداند لذا رشد و توسعه شرکت را از طریق توانمندسازی و تعالی پیوسته ی نيروهای انسانی، که خشنودی و رضایت مندی و همچنین مشاركت و وفاداری را در پی خواهد داشت ، دنبال میکند.
واحدهای مدیریت، اداری ، طراحی مهندسی، تولید (‌‌فلز، پرس، قالب‌سازی، تزریق‌ پلاستیک، رنگ و مونتاژ)، کنترل‌کیفیت، حسابداری،نگهداری و تعمیرات، پشتیبانی و انبار در فضای کارخانه به کمک و همراهی یکدیگر، موجب تحقق و شکل‌گیری دست‌آوردهای مطلوب چند ساله اخیر شرکت شده‌اند.

دستگاهها و تجهیزات :

این شرکت با انواع پرس‌ضربه ای و هیدرولیک عملیات برش‌كاری ،فرم دهی محصولات خود را انجام داده وبا تجهیزات مختلف جوش‌كاری ،پرداخت کاری وتجهیزات آبکاری وپوشش دهی كه مسئوليت تکمیل كاری قطعات مورد نياز در توليد محصولات را به‌عهده دارند خطوط مونتاژ محصولات نهايی مختلف خود را تغذیه مینماید.

فن آوری اطلاعات IT:

هم اکنون این شرکت با استفاده از شبکه اینترنت ونرم افزار های جامع در ارتباط بوده و از طریق توسعه این امکانات ارایه خدمات ، به مشتریان و همکاران را تسهیل و تسریع میبخشد
 


 

جستجو در سایت

با ما همراه باشید در

کاتالوگ محصولات

فارسی  | English