بازار لوازم خانگی آرام است

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،"محمد طحان‌پور" اظهار داشت : مردم به آرامش بازار و آینده ان اطمینان دارند و واحدهایی که هم نتوانند کالای باکیفیت و با قیمت مناسب تولید کنند باید به اصول علم اقتصاد و دانش مدیریت تن دهند و تصمیم بگیرند.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به افزایش قیمت بخشی از حامل های انرژی در سال جاری گفت : عرضه لوازم خانگی هم اکنون بیش از تقاضا است و قیمت ها به خوبی ساماندهی می شود.
طحان پور ، بازار لوازم خانگی را باثبات توصیف کرد و گفت : در سال های پیش مردم به دلیل برخی نگرانی ها از روند قیمت ، برای حتی دو سال بعد هم خرید می کردند اما این رفتار هم اکنون دیده نمی شود.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت : با توجه به اینکه سود فروشندگان لوازم خانگی اندک است
امسال مالیات صنف لوازم خانگی باید کمتر افزایش سیابد که متاسفانه گاهی تا چند هزار درصد افزایش داشته و علت آن نظر کارشناسی ممیز مالیاتی است که نتیجه ای جز فشار بر مردم در پی ندارد.
طحان‌پور گفت: سازمان امور مالیاتی، در برخی موارد مالیات صنف لوازم خانگی را 300 تا 2000درصد افزایش داده است که از وزیر اقتصاد می خواهیم به این موضوع رسیدگی گند.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی کشور تاکید کرد : قیمت ها به خوبی ساماندهی شده است و از خریدهای مازاد بر نیاز پرهیزمی شود و هرگونه ساماندهی و افزایش قیمت ها تابع هزینه تمام شده و در سطح منطقی خواهد بود و تولید کنندگان هم باید به این اصول اقتصادی و ضرورت کاهش هزینه تمام شده توجه کنند تا با مشکل مواجه نشوند.
طحان پور افزود : صنعت لوازم خانگی ایران پیشرفت ها و تنوع زیادی دارد و شعار اتحادیه کشوری لوازم خانگی ایرانی، کالای خوب ایرانی بخر است.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی کشور گفت : رکود در بازار خرید و فروش نداریم بلکه از خریدهای مازاد بر نیاز خبری نیست و تولید کنندگان هم نباید به فکر افزایش قیمت باشند.
طحان پور گفت : با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان میزان خریدهای نیز کاهش می یابد.
طحان پور گفت : برند سازی معتبر در حوزه لوازم خانگی تاکید در پایداری حضور در بازار کشورهای اطراف و خاورمیانه موثر است چون کیفیت بالا ، تولید انبوه و قیمت تمام شده قابل رقابت و خدمات پس از فروش باعث ایجاد برندهای معتبر می شود.
کیفیت محصولات لوازم خانگی ایران خوب است و از واردات این کالاها بی نیاز هستیم.
وی با تأکید بر ساماندهی بازار متناسب با قیمت تمام شده و کیفیت مطلوب گفت : اتحادیه لوازم خانگی با شماره تلفن 9 و 66717548 آماده پاسخگویی است و سامانه تلفن 124 هم اماده دریافت نظر و شکایت احتمالی شهروندان است.

جستجو در سایت

با ما همراه باشید در

کاتالوگ محصولات

فارسی  | English